מזל תאומים - תחזית שנתית

תחזית שנתית לשנת 2017

 

זו שנה שקורים בה הרבה דברים ואתם עסוקים בפרויקטים שונים, עליכם להשתמש ביתרונות שהחיים מציעים לכם ובכישורים שלכם ולהתקדם קדימה. אתם נפתחים לרעיונות חדשים ויכולים להביא את היצירתיות שלכם לרמה חדשה שתבוא לביטוי גם באופן מעשי בחייכם ותעזור להתפתחות בתחום המקצועי. ככל שתשקיעו יותר מאמצים כך תוכלו להתקדם ולהצליח. זה זמן ליצור את הגרסה הטובה ביותר שלכם, לבטא את הכישרון והמיומנויות שלכם.

במהלך 2017, יתכן שחברים יפתיעו אתכם, ולא בהכרח בצורה נעימה. אתם עשויים להרגיש שאינכם זוכים לתמיכה. ייתכן גם שתבחינו שחלק מהמעגלים החברתיים, מקצועיים, או ארגונים שאתם משתייכים אליהם אינם מתאימים לכם יותר.


אתם יכולים לגלות שכמה פרויקטים לעתיד צריכים להשתנות באופן דרסטי. תוכלו להיעזר באחרים, נקודות מבט שונה ועצות מהסובבים יכולים להביא לכם תועלת רבה.


נסיגת מרקורי במהלך חודש אוגוסט 2017, יכולה להיות הזדמנות טובה לנתח את דרככם והתובנות שתשיגו יכולות להשפיע באופן חיובי על ההתפתחות המקצועית שלכם.

יחסים:

סאטורן ימשיך להשפיע על היחסים שלכם במהלך השנה, מה שהופך אתכם ליותר רציניים בנוגע למערכות היחסים שלכם ואתם מתמקדים במחויבות שלכם. מצד שני, יופיטר במזל מאזניים עד אוקטובר 2017, מביא מעט קלילות. תוכלו למצוא הנאה באהבה ולהרגיש שקל לכם יותר לתת ולקבל אהבה.

אם אתם פנויים, זה עומד להיות אחד המחזורים הטובים ביותר בענייני אהבה מזה 12 שנים. נסו להיזכר מה קרה לפני 12 שנים ויהיה לכם שמץ של מושג בנוגע למה שיכול להגיע הפעם. נסו להיזכר אלו הזדמנויות גרמו לכם להיות באור הזרקורים, אילו הזדמנויות ניצלתם ואילו מהן לא מימשתם וכעת הייתם רוצים שיהיו בחייכם. אם יש לכם חרטות ממושכות לגבי משהו (או מישהו) ונתתם לו לחמוק מבין אצבעותיכם משום שלא היה לכם האומץ או את הביטחון לתפוס אותו אז, הבטיחו לעצמכם שלא לחזור על אותה הטעות השנה.


מתחילת מרץ ועד אמצע אפריל 2017, ונוס בנסיגה ועולות שאלות בנוגע לרצינותם ועומקם של מערכות יחסים. זה זמן בו חשוב לדבר על הדברים ולנסות להבין לאן אתם ממשיכים. לפנויים שביניכם, רצוי להימנע מכניסה למערכת יחסים בתקופה הזו, כיוון שיחסים שמתחילים בזמן בו ונוס בנסיגה נוטים להיות קצרי טווח או שהם מבוססים על הנחות שגויות.


חוץ מזה, שנת 2017 היא חיובית ויכולה להוות שלב משמעותי בהתפתחות הרגשית שלכם. אתם נוטים למשוך אנשים שיש להם תחושה חזקה של אחריות, אבל זה עשוי להשלים באופן הרמוני את האופי ההרפתקני שלכם.


תהיה לכם הזדמנות לבחון את הרגשות האמיתיים שלכם כלפי בני הזוג והתוצאה האידיאלית שתוכלו להשיג השנה תהיה בהבנה שהתחייבויות ומחוייבות ביחסים לא הורגות את התשוקה או השמחה, ולא אמורות לגרום לכם לוותר על מי שאתם.


המעבר של סאטורן ישפיע שנה נוספת על שותפויות ותוכלו להשתמש במעבר הזה בצורה בונה באמצעות מעורבות פעילה בחיי נישואים, או שמצבים שקשורים ליחסי שותפות, שעלו בשנת 2015, עשויים להיבחן שוב, ואתם תגיעו למסקנות המתבקשות.


הקשרים שלכם עם החברים לאורך 2017 מאתגרים. אל תתרגשו אם חברים יתנהגו באופן בלתי צפוי, זה יעזור לכם ללמוד משהו על חברויות. חברים מהעבר עשויים לחזור אל חייכם, אבל זה לא בהכרח שהקשרים האלו טובים לכם.


אל תמהרו לתת אמון באנשים שאינכם מכירים, התבוננו על אנשים חדשים שנכנסים למעגל החברים שלכם באופן מפוכח ותנו לזמן לעשות את שלו לפני שאתם סומכים עליהם.


קריירה

אם התאמצתם עד כה בניסיונות לקדם את הקריירה שלכם, קיים סיכוי טוב לזכות בהכרה בשנת 2017. זה גם זמן טוב ליצור שינויים בפרויקטים ארוכי טווח ולוודא שהם מתאימים לאידאלים שלכם.


ליקוי החמה בפברואר 2017, יכול להיות רגע של משבר ביחס לכיוון שלכם או לדרך בה אתם מארגנים מחדש את חייכם. ייתכן שזה שלב שבו אתם מבינים שאתם רוצים לעסוק יותר בפעילות ציבורית או לשפר את מעמדכם בדרך כלשהי. תהיה לכם אפשרות לבחור מה הכיוון והדרך בה אתם רוצים ללכת ומה הייעוד שלכם. בכל מקרה של ספק, האירועים שתחוו במהלך 2017 יעזרו לכם להבין מהי דרככם.


יהיה עליכם לבחון הצעות לא שגרתיות ולוודא שמה שמוצע לכם הוא אמיתי ולא איזה "חלום באספמיה". וודאו שהכל לגיטימי ומעוגן במציאות.


אלו מכם שמחפשים עבודה או שאינם שבעי רצון במקום העבודה הנוכחי שלהם, מאוקטובר 2017 אתם נכנסים לתקופה של הזדמנויות ופעילות רבה מתקשרת לחיפוש עבודה חדשה.


בסוף נובמבר ודצמבר 2017 תוכלו להרגיש שסוף הסוף מצאתם את מה שחיפשתם מבחינה מקצועית.

 

כספים

אתם עומדים לשנות את התוכניות ארוכות הטווח שלכם לעתיד במהלך השנה, רק וודאו שיש לכם את כל הפרטים ואת יודעים בדיוק מה תהיה התוצאה של ההחלטות שלכם.


במחצית השנייה של חודש מרץ ועד לשבוע הראשון של אפריל, ובאוגוסט 2017, עליכם להיות זהירים מאוד בכל הנוגע לספקולציות או הלוואות, גם אם אתם חושבים שהם למען מטרה טובה. בנוף, הזמנים האלו אינם מתאימים לפעילות הקשורה בהרחבת עסק.


במהלך יוני - יולי 2017 אתם נוטים תוכלו לקדם את האינטרסים הכלכליים והמקצועיים שלכם.


מאי, ספטמבר ואוקטובר 2017 הם חודשים נוחים למו"מ, נסיעות, עסקאות מכל סוג שהוא, התאמות ויישום של רעיונות חדשים.

 

נסיגות מרקורי

כאשר כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם, נמצא בנסיגה, רצוי שלא להתחיל בדברים חדשים, לא ליזום פרויקטים חדשים, רצוי שלא לחתום על חוזים וחשוב לשים לב לפרטים, כיוון שישנם שיבושים בתקשורת הבינאישית.

הנסיגות בשנה הקרובה יתקיימו בתאריכים:

19 בדצמבר 2016 – 8 בינואר 2017

10 באפריל 2017 – 3 במאי 2017

13 באוגוסט 2017 – 5 בספטמבר 2017

3 בדצמבר 2017 – 23 בדצמבר 2017

חזרה לעמוד קודםהדפסה

לא יודעים מה המזל שלכם?
הזינו את תאריך הלידה שלכם כדי לגלות!
תאריך הלידה שלכם
מצא את המזל שלי

רוצים לקבל את התחזית השבועית שלכם לדוא"ל באופן קבוע?
הצטרפו עכשיו לאתר בחינם, וקבלו תחזית שבועית של המזל שלכם ועוד עדכונים והטבות!

להצטרפות לאתר לחצו כאן!

בואו לבדוק את ההתאמה האסטרולוגית שלכם
תאריך הלידה שלכם תאריך לידה של בן הזוג
הצג תוצאות התאמת מזלות