מזל תאומים - תחזית שנתית

תחזית שנתית לשנת 2015

 

זוהי שנה חשובה במונחים של צמיחה אישית והיא צפויה להביא לכמה שינויים משמעותיים לחייכם.
העבודה והחריצות ישתלמו השנה. בשנים האחרונות אתם נלחמים לפלס את דרככם וחוטפים מכות וחבורות בדרך להצלחה. בדקתם וניסיתם כיוונים שונים אבל השנה תוכלו לתעדף את התוכניות שלכם, מה שיביא לכך שתיקחו על עצמכם התחייבויות ותתכננו תוכניות לטווח ארוך. שנת 2015 היא שנה של אחריות ומחויבות, זמן לקבלת החלטות גדולות בחייכם, אתם מוכנים לשאת באחריות ולהתמודד עם האתגרים שהחיים מזמנים לכם כך שגם אם זו שנה מאתגרת, היא מבטיחה תגמול וצמיחה אישית.

אתם נמצאים בשלב בו אתם מבינים מה אתם רוצים מהחיים ומחויבים לביצוע השינויים הדרושים כדי להשיג את המטרות שלכם. פרויקטים אישיים ומקצועיים שהיו בהמתנה ארוכה קורמים עור וגידים והשאיפות והרעיונות שלכם יוכלו להגיע למימוש ולקבל צורה מוחשית. אתם מוכנים באמת להתקדם ולקחת את החזון שלכם לרמה הבאה

השנה מתחילה עם להט ואנרגיה ויש לכם את היכולת להתקדם ולדאוג לכל האנשים והדברים שאתם אוהבים.

 

נסיעות השנה יכולות להביא תוצאות חיוביות הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית.

גם יחסים מקבלים משמעות רבה בשנת 2015. תוכלו לטפח את מערכות היחסים עם חברים ובני המשפחה ואתם לומדים מחדש את אמנות השותפות. זה דורש זמן איכות, תשומת לב, גבולות ברורים, הדדיות ואיזון בין הצרכים שלכם לבין הצרכים של האחרים.
יופיטר ישפיע על התקשורת ועל האינטראקציות היומיות. זה יהפוך את החיים לקלילים, עליזים ומלאי התלהבות ילדותית.

החשיבה שלכם פורצת גבולות השנה ואתם יכולים לחלום בגדול. אתם בונים חזון יצירתי ממש כשהשנה החדשה מתחילה, והשפעתו החזקה מניעה אתכם לגבהים חדשים במחצית הראשונה של שנת 2015. תוכלו במחצית הראשונה של השנה ליצור שיתופי פעולה מצוינים עם אנשים יוצאים מן הכלל.
בחודשים מרץ - אפריל 2015 יתכנו אתגרים מסוימים הקשורים לבריאות, אולי משהו שקשור ללחץ קיצוני. אמנם זו שנה חשובה, אך זכרו גם לקחת את הזמן כדי להירגע וליהנות, ולדאוג לרווחה הנפשית והפיסית שלכם.

כיוון שיופיטר יהיה בנסיגה עד לחודש אפריל 2015, יתכן  שתעדיפו להמתין עד לאביב בכדי להשיק פרויקטים גדולים. מעברו של יופיטר בחודש אוגוסט 2015 מביא דחף חזק להתרחב. אתם מוכנים לחיות בגדול את כל מה שקשור ותומך בחלומות הנהדרים שלכם.

אם יש לכם חלומות על שיפוץ בית או פנטסיה שכוללת שינוי מקום מגורים, במחצית השנייה של 2015 קיימת הזדמנות אדירה לכך. מארס ויופיטר יחברו בספטמבר ואוקטובר 2015, ויעזרו בהגשמת מהלכים הקשורים למעבר, בית חדש או פרויקט שיפוץ גדול.

מרקורי יהיה השנה בנסיגה במזלות האוויר וזה פועל לטובתכם.
מהתאריך 21 בינואר ועד לתאריך 11 בפברואר 2015 במזל דלי וזו תקופה רגועה יותר מבחינה חברתית.
מהתאריך 18 במאי ועד לתאריך 11 ביוני 2015 במזל תאומים מאפשר לכם להתארגן ולחשוב מחדש על מה שנעשה בחיפזון רב קודם לנסיגה.
מהתאריך 17 בספטמבר ועד לתאריך 9 באוקטובר 2015 במזל מאזניים תהיה לכם הזדמנות לתת מבט שני על כל הסכמים או התחייבויות שעשיתם או שנעשו בתחילת השנה.

התחום החברתי נמצא בהילוך גבוה בכל ימות השנה. הקפידו על תזונה בריאה ושימו לב שאתם נחים מספיק. חברים ובני משפחה נמצאים שם כדי להזכיר לכם כמה אתם חשובים, במיוחד בחודש יולי.

 


עבודה וקריירה
:
סוף סוף אתם מרגישים חופשיים ומשוחררים יותר בתחום העבודה. כל הלחץ והמכשולים שנתקלתם בהם בשנת 2014 משתחררים כעת. למעט התקופה שבין סוף יוני לספטמבר 2015, כאשר סאטורן חוזר להשפיע על ענייני העבודה שלכם, אך זה יעזור לכם לקשור את כל קצוות הרופפים או לטפל בעניינים לא גמורים. עד שזה יקרה וודאו שיש לכם לוח הזמנים ושאתם פועלים על פיו. במחצית הראשונה של השנה חשוב שתפעלו ותקדמו כך שהדברים יתקתקו.

 

אם אתם חושבים על לימודים והשכלה גבוהה זו שנה טובה לעשות זאת.זוהי שנה להתרכז בלימוד דברים חדשים שיוכלו לתמוך ולקדם את חייכם המקצועיים, לשפר את המיומנויות שלכם ויתכן גם שזה ידרוש הכשרה מסוימת. למידה, גם היא לעיתים משעממת אתכם, תביא לתגמול לאורך זמן.

היצירתיות שלכם מביאה רעיונות גדולים ואתם יכולים להתקדם בדרך אל החזון כשאתם מלאי השראה וליצור השנה משהו מדהים, זוהר וחדשני. ביוני 2015 יכול להיות קפיצת דרך משמעותית ופורה, וגם באוגוסט 2015 קיימת השראה והתקדמות.

אתם יכולים למצוא את עצמכם עובדים עם אנשים חדשים השנה, באותה העבודה או במקום אחר. הקשיבו ולימדו מניסיונם ודעותיהם על סביבת העבודה.
אורנוס יכול להביא אנרגיה של פריצת דרך בתחום החברתי ובשיתופי הפעולה שלכם, כך שאתם יכולים להתחבר עם אנשים יוצאי דופן ובעלי רעיונות לא שגרתיים שיעזרו לכם לפתח משב רענן ומקורי בתחום הקריירה שלכם.

ככל שתהיו מוכנים לקחת סיכונים עם המטרות ארוכת הטווח והחלומות שלכם בשנת 2015, כך התמורה תהיה נדיבה יותר.

 

בסוף ספטמבר 2015 ישנה עבודה רבה. יתכן שתרצו לנצל את זמן הנסיגה של ונוס, מסוף יולי ובמהלך אוגוסט 2015 בכדי להאט ולהירגע. אם לא לקחתם חופשה אמיתית בשנים האחרונות נצלו את קיץ 2015. זו השנה בה תוכלו לשלב עסקים עם ההנאה, לשם שינוי.

 

סבלנות היא הסוד להפיק מעצמכם את המרב בעבודה. נסו למצוא פתרונות למצבים מבלי להיכנס לוויכוחים מיותרים, במיוחד בסוף נובמבר 2015.


בית ויחסים:

נושא המגורים יעלה על הפרק לקראת אוגוסט 2015 ותוכלו לבצע שינוי שישפר את מצבכם.
אם אתם עדיין לא נמצאים במערכת יחסים השנה אתם יכולים להיכנס למערכת יחסים מחייבת.

 

באופן כללי תרגישו השנה יותר אופטימיות בנוגע לחיים ולמערכות יחסים, אתם יכולים לצפות לפעילות חברתית רבה ולמפגשים עם אנשים. תוכלו למצוא את עצמכם השנה ביחסים שיחזקו את הביטחון העצמי שלכם ויטעו בכם תחושה של סיפוק עצמי.

מחויבות היא עניין משמעותי עבורכם בשנה הקרובה ואתם תחזקו את הקשרים האישיים שלכם ותיקחו אותם לרמה חדשה. סאטורן מתיישב ומפעיל לחץ על ענייני שותפות בשנים הקרובות ולכן לא תוכלו להיות במערכות יחסים שטחיות, סאטורן דורש מסירות לטווח ארוך.
אתם תבדקו את רמת המחויבות שלכם ואת היכולת להגדיר גבולות ומבנים סביב יחסים. הרגשות יניעו אתכם ומערכות היחסים שלכם תהיינה הרבה יותר אינטנסיביות. אתם רוצים להיות עם מישהו שמחויב כמותכם, כך שאם בני הזוג שלכם לא מחויבים כמותכם זה הזמן להמשיך הלאה.
אם אתם עדיין
מתלבטים בנוגע למערכת יחסים שהחלה בשנת 2014, צפו לכך שתהיינה שתי אפשרויות, או שאתם מתחייבים או שאתם משחררים. בכל מקרה, יחסים שהחלו בשנה שעברה יכולים בקלות לעבור לשלב הבא.

אם לחלוטין אינכם רוצים להיכנס ליחסים ואינכם מוכנים להתחייב, יהיה עליכם להגדיר כיצד אתם יוצרים את הלבד באופן שמרגיש יציב ומבוסס. הנקודה היא לא להסס או לשבת על הגדר. נסו להיות שם, וסאטורן יביא אתכם בסופו של תהליך למקום בו המחויבות לא תעיק או תגביל אתכם.

 

ונוס בנסיגה מסוף יולי ובמהלך אוגוסט, יכולה להצית מחדש יחסים מהעבר.

לפנויים, זו שנה טובה לפגוש מישהו והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להיות פתוחים לחוויות חדשות. ישנן הזדמנויות אך מחודש אפריל 2015 לא תצטרכו להתאמץ כל כך, תהיו מוקפים באנשים ותרגישו מחוזרים.
צפו להזמנות רבות בחודש אוגוסט 2015. אינכם חייבים לומר כן לכל אחד, למרות שה-15 באוגוסט  נראה מבטיח במיוחד.
ליקוי החמה בתאריך 13 בספטמבר עלול לגרום לכם לגבש דעה קשה בנוגע למישהו שמנסה להתקרב אליכם. תנו לעצמכם כמה ימים, היו זהירים אבל שמרו על ראש פתוח, ובחנו אם הרושם הראשוני שלכם הוא נכון.

 

האזהרה היחידה היא לא לאבד את הקשר עם החברים שלכם ברגע שאתם נכנסים ליחסים. מציאת האיזון היא אף פעם לא קלה, אך המשיכו לשמור על קשר עם המעגלים החברתיים שלכם ומצאו זמן איכות איתם.

 

כספים:
במהלך השנה מצבכם הכספי ישתפר. אתם שקולים יותר בכל הנוגע להוצאות כספיות והשנה תהיו ממוקדים יותר בעתידכם הכלכלי לטווח הארוך ופחות במצב הפיננסי המיידי, חשוב שתפעלו עם תחושה של ביטחון ואם אתם הולכים על ספקולציות שימו לעצמכם גבולות.

בחודש יולי 2015 החלטות חשובות יתעכבו אך זה חודש מצוין בכל הקשור לכספים, סכום כסף מפתיע יכול להגיע.


נסיגת מרקורי בשנת 2015

מהתאריך 21 בינואר ועד לתאריך 11 בפברואר 2015 במזל דלי

מהתאריך 18 במאי ועד לתאריך 11 ביוני 2015 במזל תאומים

מהתאריך 17 בספטמבר ועד לתאריך 9 באוקטובר 2015 במזל מאזניים

חזרה לעמוד קודםהדפסה

לא יודעים מה המזל שלכם?
הזינו את תאריך הלידה שלכם כדי לגלות!
תאריך הלידה שלכם
מצא את המזל שלי

רוצים לקבל את התחזית השבועית שלכם לדוא"ל באופן קבוע?
הצטרפו עכשיו לאתר בחינם, וקבלו תחזית שבועית של המזל שלכם ועוד עדכונים והטבות!

להצטרפות לאתר לחצו כאן!

בואו לבדוק את ההתאמה האסטרולוגית שלכם
תאריך הלידה שלכם תאריך לידה של בן הזוג
הצג תוצאות התאמת מזלות