מזל תאומים - תחזית שנתית

תחזית שנתית לשנת 2014


השנה הקרובה תהיה מאוד פרודוקטיבית ותרגישו את השינויים כבר בתחילתה. במקום לחשוש מהעתיד, אתם מחליטים לנקוט בגישה שונה, תוצאות חיוביות במקום ציפיות שליליות.

הרצון שלכם בביטחון ונוחות מתחזק, ואתם תפעלו בביטחון ובמרץ בכדי ליצור זאת בחייכם. זו שנה של עבודה קשה, אך תוכלו לראות תוצאות חומריות לעשייתכם, עם זאת נסו לקבוע ולאזן את הקצב ולא לקחת על עצמכם יותר מדי עבודה, או אחריות.
יחסי תלות באחרים, כספים ואינטימיות ימשיכו לעבור שינוי השנה וחודש פברואר 2014 הוא משמעותי במיוחד לעניינים אלה. אתם באמת יכולים לנוע קדימה ומסוגלים לראות את היתרונות המעשיים או את היתרונות לטווח ארוך של ביצוע שינויים חשובים אלה. חלקכם יוכלו לקבל תמיכה באמצעות שותף או הלוואות כדי לדחוף קדימה עסק או פרויקט שקשור לעבודה. אתם עשויים לבצע שינויים חשובים באורח החיים עכשיו, וזה עשוי להיות קשור לעבודה שאתם עושים.

סאטורן, ימשיך להשפיע עד שנת 2015. על תחומי העבודה והבריאות, השגרה, חיי היום יום, המטלות והעבודות הקטנות שלא ניתן להימנע או לדחות אותן מבלי לסבך את חייכם. ככל שאתם משקיעים יותר אנרגיה בפרויקטים הנוכחיים שלכם ובחובות היומיומיים, אתם לומדים את משמעותם של סבלנות, התמדה ועבודה קשה. עם זאת אתם עובדים על מציאת האיזון הנכון בין עבודה ובריאות ויצירת אורח חיים בריא יותר.

נפטון עושה את דרכו באיטיות במזל דגים, ומשפיע על תחום הקריירה, הייעוד, מעמד, פעולות ודרך החיים. ייתכנו זמנים שבהם אתם עשויים ללכת בעקבות החלומות וההשראה שלכם, ללכת בדרך שנוגעת בלבכם. במקביל, אם כבר ויתרתם את החלק הזה ואתם פועלים במטרה להרוויח כסף או כדי לגמור את החודש, אתם עלולים להרגיש לעיתים קצת אבודים.
אלו מכם שנמצאים בקשר עם האינטואיציה שלהם, הדמיון היצירתי שלהם, מיסטיקה ואמנויות יתמודדו בקלות רבה יותר עם ההשפעה המעורפלת של נפטון מאלה המעוגנים במציאות הקונבנציונלית. נפטון יכול להביא ציפיות לא מציאותיות, אשליות, הזיות ורצון לברוח, אך זה לא אומר שצריך להתעלם מהחלומות. אם אתם רציניים לגבי הפיכת החלומות שלכם למציאות, עם סאטורן במזל עקרב, אתם מוכן להפשיל השרוולים ולעשות את העבודה המלוכלכת, ואתם יכולים גם להשיג את המטרות שלכם.
השפעתו של נפטון תהיה חזקה במיוחד עבור בני מזל תאומים שנולדו בחודש מאי, אלה שנולדו בחודש יוני יחוו את השפעתו של נפטון באופן חזק יותר בשנת 2015 והלאה.
 
נוכחותו של יופיטר במזל סרטן עד לחודש יולי 2014 מבשרת טוב עבורכם מבחינה כלכלית, מבחינה מקצועית ואפילו רומנטית. עבודה קשה ותגמולים כספיים נוטים ללכת יד ביד. 
בתאריך 16 ביולי 2014, יופיטר יעבור למזל אריה וישפיע על תחום התקשורת. היכולת והרצון לבטא את עצמכם גדלים. הרצון ללמוד בתוספת הסקרנות שלכם הם אלה שיניעו אתכם, תחוו רצון, שכמעט אינו יודע שובע, למידע, תקשורת ואינטראקציה, כמו גם חיבור לאנשים הנכונים. עם יופיטר במזל אריה, זה זמן טוב ללמוד, במיוחד נושאים ופעילויות שעשויות לעזור לכם להשיג את המטרות מקצועיות שלכם.
אתם צריכים להפיק את מרב ההזדמנויות לתקשר את הרעיונות והדעות שלכם ולהציג אותם בצורה הטובה ביותר. הזדמנויות חשובות יכולות להגיע באמצעות פגישות, קורסים, הוראה או קשרים שיצרתם. זוהי תקופה מצוינת לשתף את הרעיונות שלכם, דברו את הדברים, אתם לא יודעים מי עשוי להקשיב ולשמוע אותם.
תהיינה הזדמנויות ליצור קשרים עם אחרים, אתם יכולים להכיר חברים חדשים ולהרגיש מחוברים יותר או להיות חלק מקבוצה, בעיקר מספטמבר 2014, כאשר הזדמנויות בלתי צפויות ונעימות יכולות להופיע. אתם מרחיבים את המעגלים החברתיים שלכם ויכולים לפגוש השנה כמה אנשים יוצאי דופן ומעניינים, בעוד שזה עשוי להיות מרגש ומעניין מצד אחד, לפעמים זה יכול לשבש אלמנטים של שהפכו למוכרים ונוחים בחייכם.
תחת השפעת הליקויים ייתכן שעליכם להקל את העומס מבחינה חברתית, במיוחד אם הציפיות, העמדות או דעות של הסובבים מגבילות אתכם בדרך כלשהי. יתכן גם שהגיע הזמן לפעול למען  האינטרסים שלכם, לעסוק בתחביבים שגורמים לכם הנאה.

אם יש לכם ילדים, אז הם צריכים להיות בראש סדר עדיפויות, לפני ההתחייבויות החברתיות האחרות שלכם. עם מארס במאזניים למחצית הראשונה של 2014, יש פוטנציאל לעימותים עם הסובבים ואתם יכולים למצוא שמישהו מהחברים מתערב קצת יותר מדי בחייכם הפרטיים. אם יש לכם תחביב או משהו שאתם מתעניינים בו במיוחד שממתין בצד ומחכה לרגע הנכון, אז 2014 היא השנה להתמקד בפיתוח הכישורים והכישרונות שלכם, לעשות  דברים האלה שאתם נהנים מהם ושנותנים  לכם תחושה אמיתית של הנאה וסיפוק.

הגישה שלכם כלפי בריאות מתפתחת בדרכים חשובות. אתם צריכים לפתח כמה הרגלים בריאים, שגרה, ולוחות זמנים. חשוב במיוחד לקחת אחריות על אורח החיים וההרגלים שלכם. זה זמן טוב לאמץ תזונה ואורח חיים בריאים יותר. להתנקות מרעלים פיזיים ורגשיים, לנסות להתמודד עם התנהגויות כפייתיות או הרגלים לא מועילים, השפעתו של סאטורן עשויה גם לעזור לכם ליישם יותר שליטה עצמית ומשמעת.


עבודה וקריירה

זו שנה מעניינת מבחינת קריירה. בעיות שהתמודדתם איתם בתחום העבודה שלכם, מתחילות להתפוגג כעת, ותוכלו להתחיל ליצור את שגרת העבודה שאתם רוצים. חלקכם יכול עדיין  לחוות סוג מסוים של אובדן או בעיה בעבודה, זה יכול להיות גם מאבקי כוח מצד עמיתים לעבודה, או
שהחלק המונוטוני של העבודה יכול להיראות קשה יותר. הקפידו לעבוד בצורה מאורגנת ולא לצבור מטלות, אולי זה גם הזמן להשתחרר מהרגלי עבודה פחות טובים. אתם תמשיכו בניסיון ליצור מטרות קונקרטיות, ויהיה עליכם להתמקד יותר במה שהופך את החלומות שלכם למציאות.

נסיגת מרקורי, במהלך חודש פברואר 2014 עלולה לגרום לכם להרגיש שאתם מתרחקים מהמטרות שלכם, בגלל מחסומים בתחום הקריירה. הנסיגה ביוני 2014 תשפיע על התחום הכספי, ויתכנו הוצאות בלתי צפויות. בחודש אוקטובר נסיגת מרקורי שוב תשפיע על התחום המקצועי, ואתם עלולים לפספס פרטים או שתוכלו לקבל פרויקטים שכבר נעשו ופתאום צריך לעבוד עליהם שוב. עם כל הנסיגות האלה, תוכלו לחזור לעסוק במשהו שעסקתם בו בעבר או לעבוד עם מישהו שעבדתם איתו. בכל מקרה, זכרו שמדובר בכל פעם בתקופה של כ-3 שבועות. אל תתנו לזה להלחיץ אתכם

בחודשים יוני ואוגוסט 2014, אתם יכולים למצוא דרכים לשפר באופן משמעותי את חייכם המקצועיים ואת המוניטין שלכם. יתכן ותקבלו תפקיד שיש בו יותר אחריות ושליטה.

בית ויחסים

השנה מתחילה עם תחושה שאין לכם את הקשרים הרגשיים והפיסיים האמיתיים שאתם משתוקקים להם, ואתם מאוד רוצים להיות קרובים למישהו. אתם בתהליך של בחינה את מערכות היחסים שלכם מתוך רצון להבין מה עובד ומה לא. במחצית הראשונה של 2014 קיים צורך באהבה בחייכם. אתם רוצים להיות בשותפות מחייבת אם אתם נמצאים במערכת יחסים, יהיה דחף חזק להפוך אותה לרשמית. רומנטיקה ויחסים אולי הרגישו כמו עבודה קשה לאחרונה אבל יופיטר בבית הראשון שלכם לא רק תומך בנכונות שלכם להיות בשותפות, הוא תומך גם בסאטורן בבית ההנאה והילדים. משמעות הדבר היא שגם הריון יכול להיות חלק מזה.
מארס יהיה בנסיגה מהתאריך 1 במרץ ועד ה-19 במאי ובמהלך התקופה הזו אתם עלולים לחוות קשיים ביחסים, ואולי גם ויכוחים ומאבקים עם האנשים שאתם אוהבים.

מיולי 2014 זו יכולה להיות תקופה של חיבור נפשי חזק במיוחד עם בני הזוג  וזו מגמה שתימשך עד אוגוסט 2015.


כספים
יופיטר ישפיע על ענייני הכספים שלכם עד ה- 16 ביולי 2014, ותוכלו להמשיך וליצור הזדמנויות פיננסיות ולנסות להגדיל את ההכנסות שלכם. עד אוקטובר 2013 אתם יכולים להתקדם ומסוגלים לראות את היתרונות המעשיים, או את היתרונות לטווח ארוך של ביצוע שינויים חשובים. נסו לסגור הלוואות או התחייבויות כספיות לאחרים ולא למשוך דברים לטווח ארוך, או להיכנס להסדרים כספיים מגבילים,זה גם הזמן להפנות את תשומת לבכם לעניינים הפיננסיים שלכם, ברצינות ובתבונה, כדי לתכנן את העתיד שלכם, אם עדיין לא עשיתם זאת.

עד יולי 2014, יש לכם הזדמנויות להגדיל את ההכנסות מהמאמצים המקצועיים שלכם ומהרחבת עסק. ייתכן גם שקל יותר להשיג תמיכה מאחרים במימון לפרויקט, קו אשראי או הלוואה לעסק, עם זאת חשוב שתשקיעו את הכסף בתבונה.
אל תיקחו סיכונים כספיים מיותרים במיוחד בחודשים פברואר ואפריל 2014.
נסיגת מרקורי בין ה-17 ביוני ועד ה-1 ביולי 2014 תשפיע על התחום הכלכלי, ועלולה לגרום לתחושה ששום דבר לא מתקדם מבחינה פיננסית, דברים מתבטלים ואתם לא יודעים כיצד להתקדם הלאה. אתם צריכים להיות סבלניים עם עצמכם ועם החיים באותה תקופה, לא לקבל שום החלטות ולא לבצע שינויים גדולים.

מרקורי יהיה בנסיגה 3 פעמים במהלך השנה  2014

בין התאריכים 6 בפברואר ועד ה-28 בפברואר 2014

בין התאריכים 7 ביוני ועד ה-1 ביולי 2014

בין בתאריכים 4 באוקטובר ועד ה-25 באוקטובר 2014


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


חזרה לעמוד קודםהדפסה

לא יודעים מה המזל שלכם?
הזינו את תאריך הלידה שלכם כדי לגלות!
תאריך הלידה שלכם
מצא את המזל שלי

רוצים לקבל את התחזית השבועית שלכם לדוא"ל באופן קבוע?
הצטרפו עכשיו לאתר בחינם, וקבלו תחזית שבועית של המזל שלכם ועוד עדכונים והטבות!

להצטרפות לאתר לחצו כאן!

בואו לבדוק את ההתאמה האסטרולוגית שלכם
תאריך הלידה שלכם תאריך לידה של בן הזוג
הצג תוצאות התאמת מזלות