מזל תאומים - תחזית שנתית

תחזית שנתית לשנת 2016

התכוננו לשנה שבה תשומת לב קפדנית מוקדשת למערכות היחסים שלכם - בעסקים ובחיים האישיים. סאטורן, כוכב האחריות והמגבלות ימשיך לנוע בבית השותפות שלכם כל השנה וידרוש מכם להפשיל שרוולים ולעבוד על היחסים הקרובים שלכם.

 

יהיה עליכם לבחון האם קיים בכם כעס או טינה הנובעים מהרגשה שאתם נותנים יותר ממה שאתם מקבלים במערכת יחסים או אולי תחושת כבדות או נטל ביחסים שמקשה עליכם. אלו מכם שנמצאים במערכות יחסים אישיות או עסקיות מחייבות עלולים להרגיש את האחיזה הכבדה ואת משקלו של סאטורן השנה וזה ידרוש מכם לבחון את השותפויות שלכם מצד שני, זו גם יכולה להיות שנה בה אתם מחליטים על מיסוד יחסים והתחייבות. הכל תלוי באיזה שלב בחיים אתם נמצאים.

 

אלו שנמצאים במערכת יחסים סביר להניח שהשנה תרגישו שאתם נמצאים בצומת דרכים ויהיה עליכם להחליט מהי מידת המחויבות שלכם. ליקוי הלבנה בתאריך 23 במרץ יחדד מהי האהבה האמיתית שלכם ועשוי לעזור לכם להגיע להחלטה. אלו מכם שלא נמצאים ביחסים יבחנו ברצינות ויעריכו מחדש יחסים בכל הרמות. הגיע הזמן להגדיר מהי שותפות בוגרת ואחראית עבורכם.

 

ההחלטות והשיעורים האלה יהיו מורכבים יותר בזמן נסיגת מארס שתחל בתאריך 17 באפריל ותימשך עד סוף יוני. ייתכן שתבחנו מחדש את המוטיבציה מאחורי מערכת יחסים ותחפשו משמעות העמוקה יותר למה שאתם באמת מקווים שיצא מקשרים.

 

מסוף מאי ועד ה-29 ביוני מארס ימשיך בנסיגתו במזל עקרב וישפיע על ענייני עבודה ובריאות. זה יהיה זמן לטפל בעצמכם ולהעריך מחדש כיצד אתם משתמשים באנרגיה שלכם בכדי להשלים משימות.

 

בו בעת שאתם עוברים שינויים משמעותיים בתחום היחסים, נראה שאתם זוכים לשפע של תמיכה לאורך הדרך מצד המשפחה. יופיטר במזל בתולה ימשיך להשפיע באופן חיובי על ענייני הבית והמשפחה עד ה- 9 בספטמבר וזו עשויה להיות גם שנה של שיפור במגורים. בנוסף, ליקוי החמה בתאריך 1 לספטמבר יביא התחלות חדשות בענייני משפחה.

 

אחרי ה-9 בספטמבר יופיטר יעבור למזל מאזניים וישפיע על ענייני רומנטיקה והנאה. זה זמן לחשוב על הריון או הרחבת היצירתיות שלכם בדרך כלשהי. אם אתם פנויים, זה זמן בה יכולה להופיע בחייכם אהבה בדרך המלהיבה ביותר שניתן לדמיין.

 

שינויים בתחום הקריירה מופיעים באופק. שימו לב לאירועים בתקופה שסביב ליקוי החמה בתאריך 9 במרץ ולליקוי הירח שיתקיים ב -16 בספטמבר, שניהם ישפיעו על התחום המקצועי בדרך כלשהי.

 

מרקורי, שליט מזלכם, יהיה בנסיגה שלוש פעמים במהלך שנת 2016, בחודש ינואר, במאי, ובדצמבר. כל הנסיגות  השנה תשפענה מבחינה רגשית, כך שתוכלו להרגיש בשנת 2016 מעין רכבת הרים רגשית ויהיה עליכם לעבוד על נושאים רגשיים ישנים שניסיתם להימנע מהתמודדות עימם.

 

אוקטובר עד תחילת נובמבר 2016, הפוקוס והאנרגיה בהתמודדות עם דברים שאתם מחזיקים עמוק בתוככם וזה אמור לשנות אתכם ואת חייכם לטובה.

 

עבודה וקריירה

 

קיימת התמקדות בקריירה שלכם, בכיוון ובמטרות שלכם לטווח ארוך. גם אם חלקכם מרגישים שקיים עדיין ערפול בתחום זה, במהלך 2016 תגיע בהירות.  ליקוי החמה שיתקיים ב- 8 במרץ, יטיל אור על תחום הקריירה ועל המטרות שלכם, ויעזור לכם להתמקד. זה זמן בו תוכלו להתחיל משהו בתחום המקצועי שאת התוצאות שלו תוכלו לראות סביב ליקוי הלבנה שיתקיים בתאריך  16 בספטמבר. לקראת סוף השנה, מאמצע דצמבר, יש דחיפה נוספת מבחינה מקצועית, שתעזור לכם להגדיר את מה שעומד להתרחש בשנת 2017.

 

ינואר ופברואר 2016, אתם מתמקדים בפרויקטים, משימות ופרטים הקטנים, ויכולים לשפר את מצבכם בעבודה.  חודש יוני 2016 עלול להיות מאתגר, אבל זה יכול להיות זמן טוב לחזור ולבצע שוב עבודה שכבר ביצעתם, לחזור לעבוד עם מישהו שעבדתם איתו או במקום שעבדתם בו.
במהלך ינואר - פברואר, ויוני - יולי 2016 אתם פועלים בנחישות ושליטה בנוגע למשימות שעליכם להשלים.
אתם מוכנים להשקיע שעות הארוכות ומאמצים בלתי נלאים בכדי לקדם את הקריירה שלכם לרמה הבאה. אתם יותר ממוקדים כשזה מגיע למשמעת עצמית ולמשימות יומיומיות ופועלים כנגד כל המכשולים כדי להפוך את החלום למציאות.

 

יחסים

 

סאטורן ישפיע על היחסים שלכם במהלך השנה, מה שהופך אתכם ליותר רציניים בנוגע למערכות היחסים שלכם ואתם מתמקדים במחויבות שלכם. 

 

הפנויים שביניכם יכולים להרגיש בודדים יותר, אבל חלק מזה הוא בחירה שלכם, כיוון שאינכם מעוניינים ביחסים שטחיים. זה מודגש עוד יותר ממרץ עד מאי ומאוגוסט עד ספטמבר 2016. 

 

אמצע אפריל עד מאי 2016 זה זמן להעריך מחדש את מערכות היחסים שלכם, מה אתם רוצים וצריכים, ומה אתם מוכנים לתת.

 

נסיגות מרקורי בינואר ובמחצית השנייה של חודש דצמבר 2016, ידגישו את האינטימיות (או היעדרה) בחייכם ויהיה עליכם לבחון האם אתם מרוצים.

 

ליקוי הלבנה שיתקיים בתאריך 23 מרץ 2016 ישפיע גם הוא על תחום האהבה. זה יהיה זמן לשחרר את הלב, כך שתוכלו לפתוח אותו לאחרים. יחסי אהבה יכולים להסתיים או שלהבדיל, תוכלו סוף סוף ליישב מחלוקת עם אדם אהוב או להשלים עם בעיה שמשפיעה על חיי האהבה שלכם. 

 

בספטמבר יופיטר יעבור למזל מאזניים ויביא את הקלילות הנחוצה לתחום זה בחייכם. תוכלו למצוא הנאה באהבה ולהרגיש שקל יותר לתת ולקבל אהבה. הפנויים שביניכם, תוכלו להתאהב ולהיכנס למערכת יחסים רצינית.

 

יופיטר ישפיע על ענייני הבית והמשפחה עד ספטמבר 2016. תוכלו לשפר את מערכות היחסים עם קרובי המשפחה, או לעבוד על יצירת חיי בית ומשפחה שתמיד רציתם. ליופיטר יש נטייה להרחיב כל דבר, כך שאם יש לכם בעיות בתחום זה הדברים עלולים להידרדר למקום גרוע אם לא תנסו לתקן אותן. 

 

כספים

 

במהלך 2016 תוכלו להשתחרר מחובות, הלוואות והפסדים ישנים. זהו זמן טוב להתחיל מחדש, גם אם עשיתם כמה טעויות פיננסיות גדולות בעבר. הוצאות יכולות להיות קשורות לאירוע משמח בבית. למהלכים הפיננסיים שתבצעו תהיה השפעה ישירה על החיים החברתיים והאישיים שלכם וגם לטווח הארוך.

 

נסיגות מרקורי

 

כאשר כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם, נמצא בנסיגה, רצוי שלא להתחיל בדברים חדשים, לא ליזום פרויקטים חדשים, רצוי שלא לחתום על חוזים וחשוב לשים לב לפרטים, כיוון שישנם שיבושים בתקשורת הבינאישית.

 

 

 

נסיגות מרקורי בשנת 2016:

 

מהתאריך 5 בינואר ועד לתאריך 25 בינואר 2016 במזל דלי

 

מהתאריך 28 באפריל ועד לתאריך 22 במאי 2016 במזל שור

 

מהתאריך 28 באוגוסט ועד לתאריך 22 בספטמבר 2016 במזל בתולה

 

מהתאריך 19 בדצמבר ועד לתאריך 8 בינואר 2017 במזל גדי

 

חזרה לעמוד קודםהדפסה

לא יודעים מה המזל שלכם?
הזינו את תאריך הלידה שלכם כדי לגלות!
תאריך הלידה שלכם
מצא את המזל שלי

רוצים לקבל את התחזית השבועית שלכם לדוא"ל באופן קבוע?
הצטרפו עכשיו לאתר בחינם, וקבלו תחזית שבועית של המזל שלכם ועוד עדכונים והטבות!

להצטרפות לאתר לחצו כאן!

בואו לבדוק את ההתאמה האסטרולוגית שלכם
תאריך הלידה שלכם תאריך לידה של בן הזוג
הצג תוצאות התאמת מזלות